Jazykové kurzy 2023-2024

ROZVRH KROUŽKŮ ANGLIČTINY ALRETE

Maximální počet dětí ve skupině je 10.  Zapsání žáků do kroužku určuje pořadí odevzdání přihlášky  a zaplacení poplatku.

Zahájení kroužků bude v týdnu od 25.9.2023

Děti, které chodí do družiny, lektorka vyzvedne a odvede vždy po výuce zpět do družiny.

1. Starters  2. třída / ČTVRTEK  13:00 - 13:45  lektorka Pavla Rausová

2. Starters  3. třída /  ÚTERÝ 12:55 - 13:45  lektorka Karolína Sobotková

3. Starters high 3. a 4. tř. /  STŘEDA 13:00  lektorka Jana Hvězdová

4. Movers new: 5 třída /  PONDĚLÍ 13:00 - 13:50 lektorka Jana Hvězdová

5. Movers high: 6 třída /  ÚTERÝ 13:50 - 14:40  lektorka Karolína Sobotková

6. Flyers pokro 7. a 8. třída /  STŘEDA 13:50 - 14:40  lektorka Jana Hvězdová

7. PET B1 / PONDĚLÍ 13:50- 14:40  lektorka Jana Hvězdová

Informace k zaplacení kroužku angličtiny ALRETE. Kurzovné na I. pololetí 400,- můžete zaplatit hotově u vaší lektorky nebo převodem na účet 4266524379/0800, var. symbol 001

_________________________________________________________________________________________________________________

Nově budeme otvírat i kroužek francouzštiny a španělštiny pro úplné začátečníky

CAMBRIDGE  ZKOUŠKY NA ZŠ IVANČICKÁ

Společný projekt naší ZŠ, města  Moravský Krumlov a jazykové školy Alrete  na podporu  žáků s  rozšířenou výukou anglického jazyka, s cílem dosáhnout odpovídající úrovně znalosti jazyka u jednotlivých skupin  a složení Cambridgeské zkoušky.  Na naší ZŠ se jedná o získání certifikátů na úrovni STARTERS, MOVERS , FLYERS  a  KEY ENGLISH TEST.

STARTERS  je první ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners (YLE) Začátečník

MOVERS  je druhou ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners -motivuje děti ke komunikaci v angličtině v reálných situacích.

Úroveň kvalifikace: Základní = A1

FLYERS je nejvyšší ze tří zkoušek Cambridge English: Young Learners - dítě rozumí jednoduché angličtině v každodenních situacích a je schopno komunikovat v základní angličtině

Úroveň kvalifikace: Základní = A2

KET

Tento certifikát odpovídá úrovni A2 Evropského rámce- pre-intermediate, je uznáván v zahraničí a dokládá, že ovládáte základy angličtiny a že jste schopni se dorozumět v každodenních situacích. Certifikát má celoživotní platnost.

PET stupeň B1

je určen pro úroveň intermediate

Certifikát PET prokazuje Vaši schopnost komunikovat v řadě každodenních situací s rodilými mluvčími i cizinci. Certifikát má celoživotní platnost a je mezinárodně uznávaný.

Více informací o jazykové škole ALRETE - webové stránky

Jazyková škola ALRETE - facebook

CAMBRIDGE ZKOUŠKY ANGLIČTINY - červen 2023

V  krásném atriu naší školy proběhlo závěrečné  vyhlášení výsledků testování jazykové školy Alrete - úroveň Starters, Movers, Flyers a B1 (maturitní úroveň). Děvčata a chlapci dosáhli skvělých výsledků. Tento společný projekt naší ZŠ, města Moravský Krumlov a jazykové školy Alrete byl vytvořen na podporu žáků s rozšířenou výukou anglického jazyka. Na naší ZŠ se jedná o získání certifikátů na úrovni STARTERS, MOVERS, FLYERS a PET B1. V letošním roce naši žáci udělali velký posun ve svých úrovních angličtiny.  Úroveň Starters splnilo celkem 19 žáků 2.- 4. tříd. Movers (A1) dosáhlo 10 žáků 5. třídy, Flyers splnilo 15 žáků 6. a 7. třídy a vysoké úrovně B1 dosáhlo 8 žáků 8. a 9. třídy. Vynikající výsledek podal Radek Skalák, který splnil zkoušku First B2. Blahopřejeme všem žákům.